VIESSMANN VITODENS 242-F 2,6 -26(кВт) з бівалентним бойлером 170л.

Заявка онлайн

Свяжитесь с нами насчёт цены
В наличии
Наши преимущества

Доставка Наложенным платежем без предоплаты!Популярные товары отправляем наложенным платежом без предоплаты">Отправка наложенным платежом без предоплаты!

Гарантия до 10 летГарантия на все купленные товары составляет до 10 лет месяцев

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашей компании!

Оплата частями МОНОБАНК
Рассрочка Приватбанк
Доставка
Варианты оплаты

Отправка наложенным платежом по Украине осуществляется без предоплаты.

Заказать доставку по телефону

Vitodens 242-F – орієнтований на майбутнє, для інтеграції з геліоустановкою

Вбудований геліоводонагрівач обсяг 170 л і й вся основні компоненти геліоустановки, включаючи модуль управління геліоустановкою.

Для опалення приватного будинку з використанням конденсаційної технології чудово підходить котел Vitodens 242-F: він надзвичайно енергоощадливий, екологічний та перспективний. Використання енергії Сонця для гарячого водопостачання.

Конденсаційний котел Vitodens 242-F працює надзвичайно тихо і передусім дуже ефективний у роботі.

Він уже готовий для моментальної або пізнішої інтеграції з сонячними колекторами Vitosol. Модуль керування геліоустановкою вже інтегрований у регулятор котла, її продуктивність графічно відображається на дисплеї регулятора. Усі функції узгоджені між собою, їх робота випробувана на заводі.

 • Високий ступінь комфорту при приготуванні гарячої води завдяки використанню емальованого бівалентного бойлера пошаровим завантаження об'ємом 170 л і геліотеплообменнік
 • Нормативний ККД: 98% (Hs) / 109% (Hi).
 • Довговічність і ефективність завдяки використанню теплообмінників Inox-Radial.
 • Модульований циліндричний пальник MatriX з високим ККД за рахунок використання дротяної сітки MatriX з високоякісної сталі, стійкої до високих температурних навантажень.
 • Високий ступінь комфорту при приготуванні гарячої води завдяки ємкісному водонагрівача з пошаровим завантаженням.
 • Економічний енергоефективний насос (відповідає класу енергоспоживання A).
 • Простий у використанні контролер Vitotronic з індикацією тексту і графіки.
 • Панель управління контролера може також монтуватися на настінної консолі.
 • Регулятор згоряння Lambda Pro Control Plus для всіх видів газу - економія витрат за рахунок продовження періодичності перевірок з інтервалом до 3 років.
 • Універсальні комплекти підключень для індивідуального настінного монтажу.
 • Бічне простір для сервісного обслуговування не потрібно.
 • Монтажний комплект, відповідний розмірами і дизайном котла, дозволяє виконувати регулювання опалювальних контурів зі змішувачем.
 • Можливість роботи через мережу Інтернет за допомогою пристрою Vitoconnect (на замовлення), завдяки чому забезпечується експлуатація та техобслуговування через додатки Viessmann.


vitodens-111-w.jpg

Теплообмінник Inox Radial

Vitodens 200-W оснащений теплообмінником Inox Radial із високоякісної нержавіючої сталі. Він гарантує надійність і високий коефіцієнт використання енергії протягом тривалого часу. Також дуже ефективним компонентом є інфрачервоний циліндричний пальник MatriX з нержавіючої сталі.

vitodens-111-w.jpg

Інфрачервоний циліндричний пальник MatriX – ваша турбота про довкілля

Автоматичний регулятор горіння знижує експлуатаційні витрати

Інтегрований регулятор горіння Lambda Pro Control Plus автоматично налаштовує пальник на роботу з різноманітними видами газу (природний газ E чи LL, зріджений газ), забезпечуючи стабільно високу енергоефективність.

Lambda Pro Control Plus дозволяє тримати експлуатаційні витрати на низькому рівні, завдяки тому, що обов'язковий інтервал регулярної перевірки димоходів зростає до трьох років (для Німеччини).

Vitodens 242F.jpg

Проста установка, легке обслуговування

Прийнявши рішення про купівлю цього котла, користувач також отримує перевагу – низькі витрати на установку та експлуатацію. Всі компоненти доступні спереду, простір для обслуговування збоку котла не вимагається.

Всі компоненти жорстко монтуються вже на заводі. Кріплячи котел на стіні, ви одночасно приєднуєте, щільно й надійно, всі лінії гріючої та питної води до мережі. Не потрібно більш нічого пригвинчувати, з'єднувати клемами чи паяти.

vitodens-111-w.jpg

Зручне керування – зокрема, з мобільного

І кінцеві споживачі, і спеціалізовані фірми отримують переваги при роботі з регулятором Vitotronic, дуже простим в обслуговуванні. Керування через просте й логічне меню.

Vitotrol Plus App

Додаток Vitotrol Plus App дозволяє дистанційно керувати всіма опалювальними контурами даної установки. Він дозволяє задавати програми обслуговування, параметри роботи та програмувати роботу в часі. Також відображаються робочі параметри і величини споживання палива чи енергії. Якщо підключена геліосистема, додаток покаже і її актуальну продуктивність.

Монтаж, введение в эксплуатацию, техническое обслуживание.

ТОВ НВО "Київгазприлад" - оказывает весь спектр услуг по проектированию, установки и сервисному обслуживанию такого оборудования как.VIESSMANN VITODENS 242-F 2,6 -26(кВт) з бівалентним бойлером 170л.

Наша компания имеет собственный сервисный центр с высококвалифицированными сертифицированными мастерами и на складе всегда есть в наличии запчасти в необходимом количестве для гарантийной и после гарантийной поддержки оборудования.

Заказать бесплатную доставку и квалифицированную установку вы можете по телефонам

Монтаж котлов
Возможно, вас это заинтересует
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей России и ближнему зарубежью

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 30 дней

У вас есть 30 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку