Vitodens 100-W

Газовый конденсационный котел, номинальная мощность: 4,7- 35 кВт!
3 года гарантии на котел

10 ЛЕТ ГАРАНТИИ

на теплообменник

Позвольте нашим квалифицированным специалистам оказать Вам индивидуальную консультацию по газовым котлам Viessmann
Мы в инстаграм

0
0
1
1
2
0
1
0
0
1
0
1

Отзывы клиентов Висман

Спасибо Людмиле за оперативную работу. Бачок доставили в день заказа.
Первый месяц отработал у меня Vitodens , до этого стоял Vitogas , надежный но очень прожорливый . Я обслуживался здесь и обслуживаюсь , все жаловался на большой расход газа . Уговорили поменять , я долго сомневался . И вот мой первый счет в этом месяце за газ в половину дешевле . Думаю вложение в новый котел окупиться очень быстро !

Конденсационные котлы Vitodens 100-W

 Viessmann Vitodens 100-W - это конденсационный настенный газовый котел с оптимальным соотношением цена/производительность, высоким комфортом отопления и приготовления горячей воды, компактными габаритами размерами и классическим элегантным дизайном с Коэффициентом полезного действия 98% (Hs) / 109% (Hi)
Котел газовый Vitodens 100-W расходует меньшее количество энергии, так как он дополнительно использует скрытую теплоту парообразования в уходящих газах. С помощью Vitodens 100-W Вы снижаете собственные издержки на отопление и заботитесь о чистоте окружающей среды..
Пакеты Viessmann Vitodens 100
Пакетні пропозиції котел + бойлер + сонячні колектора - разом вигода 20%

З травня 2016 року в програмі поставок Viessmann стали доступні до замовлення нові настінні конденсаційні двоконтурні газові котли - Vitodens 100-W тип B1HC і B1KC потужністю 19-35 кВт і Vitodens 111-W B1LD потужністю 19-35 кВт. Ці котли прийшли на заміну з попередній версії Vitodens 100-W.

Переваги котлів Viessmann Vitodens 100-W
 • Конденсаційний газовий одноконтурний та комбінований водогрійний котел у настінному виконанні
 • Широкий діапазон модуляції: 1:6
 • Нормативний ККД: 98% (Hs) / 109% (Hi)
 • Працює з тиском підведеного газу від 10 мбар
 • Модульований циліндричний пальник
 • Сенсорний рідкокристалічний дисплей з підсвіткою
 • Високий комфорт приготування гарячої води (комбінований котел)
 • Регулятор для режиму експлуатації зі сталою температурою подачі або для режиму погодозалежної теплогенерації
 • Компактні розміри для економії місця при монтажe
 • Низький рівень шуму завдяки початку роботи з низької потужності
 • Гарантія 10 років на теплообмінник Inox-Radial з нержавіючої сталі
 • Ідеально підходить для заміни попередніх моделей настінних котлів
 • Просте управління за допомогою сенсорного рідкокристалічного дисплея з підсвіткою (можливість управління за допомогою кімнатного термостата)

Всі моделі призначені для підготовки як теплоносія для системи опалення, так і води для ГВП. Різниця між моделями полягає в тому, що котел Vitodens 100 W тип B1KC гріє воду для ГВП за допомогою пластинчастого теплообмінника в режимі «реального часу», а Vitodens 100 W тип B1HC призначений для роботи з зовнішнім ємнісним водонагрівачем. Vitodens 111 W, крім теплообмінника, оснащений також 46 літровим бойлером з нержавіючої сталі. Вбудований бак дозволяє створювати запас, який потім може виявитися вельми до речі в пік споживання води - наприклад, коли одночасно задіяні кілька точок водорозбору. В результаті, з урахуванням обсягу бойлера і продуктивності теплообмінника, Vitodens 111 W здатний за 10 хвилинний період часу забезпечити користувачів 180 або 200 л води (при Δt = 30 ° С).

Зверніть увагу! Три роки гарантії

На відміну від інших типів котлів, на котел Vitodens 100-W гарантія 3 роки . Умовою для цього є його монтаж та обслуговування фахівцями нашої компаніі, які пройшли навчання в Академії Viessmann. Читайте докладніше про умови гарантійного обслуговування та заповнення сервісної книжки.

Служба поддержки Viessmann

Обратитесь по телефону ☎ (044) 355-00-99 і наши технические специалисты окажут квалифицированную поддержку по вопросам подбора и покупки котлов Viessmann для загородного коттеджа, частного дома, промышленного оборудования, заказ отопительного оборудования, монтажных, сервисных и пусконаладочных работам. Так же вы можете оставить заявку на консультацию через сайт и наши специалисты свяжутся с вами в удобное для вас время.


Заказать обратный звонок