Мы в инстаграм

0
0
1
1
2
0
1
0
0
1
0
1


Vitocrossal 200 CM2B – велика потужність за привабливою ціною


Скористайтесь нашими перевагами

  • Газовий конденсаційний котел, 87 – 311 кВт (у каскаді до 1244 кВт)
  • Ефект самоочистки завдяки гладким поверхням із нержавіючої сталі
  • Режим експлуатації з відбором повітря для горіння ззовні і з приміщення (на вибір)
  • Всі гідравлічні підключення монтуються згори
  • Простий в обслуговуванні регулятор, також для багатокотлових установок

У каскаді до 1244 кВт

Vitocrossal 200 CM2B – це високоякісна конденсаційна техніка за невисоку ціну. З діапазоном потужностей від 87 до 311 кВт він являє собою ідеальний котел для багатоквартирних будинків, як при спорудженні нового будинку, так і при модернізації наявної системи.

Складається з випробуваних компонентів конденсаційної техніки Viessmann. Як і котел Vitocrossal 300, оснащений теплообмінними поверхнями Inox-Crossal та інфрачервоним пальником MatriX.

Vitocrossal 200 може працювати в режимі відбору повітря як ззовні, так і з приміщення.

В каскадному режимі можливо досягти потужності до 1244 кВт. Viessmann поставляє повне оснащення для каскадних установок з 2-4 котлів.


Комфортабельні та багатофункціональні регулятори

Економну й надійну роботу забезпечує цифровий регулятор Vitotronic.

Особливо потужним інструментом є регулятор Vitotronic 300-K для роботи каскадних установок з 2-4 котлів і з можливістю плавного зниження температури котлової води. Можливе підключення до системи керування будинком. Для віддаленого контролю через інтернет слугує система TeleControl з регуляторами Vitocom і Vitodata.

Служба поддержки Viessmann

Обратитесь по телефону ☎ (044) 355-00-99 і наши технические специалисты окажут квалифицированную поддержку по вопросам подбора и покупки котлов Viessmann для загородного коттеджа, частного дома, промышленного оборудования, заказ отопительного оборудования, монтажных, сервисных и пусконаладочных работам. Так же вы можете оставить заявку на консультацию через сайт и наши специалисты свяжутся с вами в удобное для вас время.


Заказать обратный звонок